U-LEAD запрошує подавати проекти для молоді та людей з особливими потребами

Опубліковано: Листопад 22, 2018

U-LEAD запрошує подавати проекти, спрямовані на залучення молоді, жінок та людей з особливими потребами до розвитку громад.

Програма «U-LEAD з Європою» готова надавати підтримку інноваційним проектам громадських організацій, які сприяють децентралізації на регіональному і місцевому рівнях, підтримують розвиток громад, та запрошує ГО подавати пропозиції, щоб отримати фінансування своїх проектів.

Предметом проектів повинні бути зазначені теми:

підтримка залучення молоді до розвитку громад;

налагодження діалогу між молоддю та  органами влади;

підтримка рівноправного залучення жінок до процесу формулювання політики та ухвалення рішень та підвищення гендерного балансу у відповідних місцевих інституціях;

підтримка залучення людей з особливими потребами до проектів розвитку громад та процесу формулювання політики та ухвалення рішень.

Заявки приймаються до 20 грудня 2018 р. на електронну адресу iryna.voitsekhivska@giz.de

Докладніше – за посиланням: https://decentralization.gov.ua/news/10146?fbclid=IwAR3RVPRBmEW8FfRaUDCqq3mOJkZZkoBiZ7mxEsxB1ufh_BIvp9Rt07lxwKI