У медичних закладах  Ужгорода вже видають лікарняні листи

Опубліковано: Грудень 03, 2019

У медичних закладах  Ужгорода вже видають лікарняні листи

Як відомо, через відсутність протягом кількох місяців бланків листків непрацездатності в усіх регіонах України лікарі видавали довідки про тимчасову непрацездатність. Такі ж довідки із серпня до листопада 2019 року видавали хворим і міські лікувально-профілактичні заклади в Ужгороді. На жаль, за таким документом пацієнти не могли отримати лікарняних виплат, адже єдиною підставою для виплати допомоги з тимчасової непрацездатності є листок непрацездатності.

Управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради вже отримало з департаменту охорони  здоров’я Закарпатської облдержадміністрації бланки листків непрацездатності, які розподілили в усі міські лікувально-профілактичні заклади. Тож ті, хто хворів у серпні-листопаді 2019 року й отримав замість листків непрацездатності довідки, можуть звернутися до своїх лікуючих лікарів, які їх видавали, і обміняти довідки на лікарняні листи  встановленого взірця.