У міській бібліотеці Ужгорода провели годину-реквієм до вшанування пам’яті Героїв битви під Крутами

Опубліковано: Січень 29, 2020

Бій під Крутами - це героїчна й водночас трагічна подія, яка знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.
До відзначення цієї події долучилася й Ужгородська центральна міська бібліотека, де провели годину-реквієм «Квіти у полі, там, де Крути». На заході були присутні військовослужбовці строкової служби 3-го батальйону Національної гвардії України, які переглянули документальний фільм про бій під Крутами та послухали розповідь бібліотекарки про сумну дату 29 січня 1918 року в історії України.
Насамкінець було проведено паралелі між подіями того часу та теперішнього, коли молоді люди стають так само на захист своєї країни, як і 102 роки тому.