У міській раді привітали військових та правоохоронців з Днем Незалежності

Опубліковано: Серпень 24, 2023

У міській раді привітали військових та правоохоронців з Днем Незалежності

З нагоди Дня Незалежності грамотами Ужгородської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, захист інтересів суспільства і держави міський голова Богдан Андріїв нагородив сьогодні полковника, начальника Ужгородського РТЦК та СП Ігоря Тищука і майора, начальника групи морально-психологічного забезпечення Ужгородського РТЦК та СП Віктора Шеверю. Також відзначили працівників управління патрульної поліції Закарпатської області – лейтенанта поліції Олену Негрю та сержанта поліції Андрія Шикулу, подякував за роботу.

Грамотами міської ради до державного свята нагородили і наших воїнів-захисників, бійців військових частин А1778 та А1556. Хлопцям, які зараз на передовій, відправили і подарунки.