У міській раді відбулося громадське обговорення проєкту договору про співробітництво між територіальною громадою Ужгорода та Оноківською територіальною громадою

Опубліковано: Червень 14, 2021

Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво між територіальною громадою міста Ужгорода та Оноківською територіальною громадою у сфері надання первинної медичної допомоги відбулося у п’ятницю в Ужгородській міській раді. Передбачається надання первинної медичної допомоги мешканцям сіл Оноківці, Оріховиця, Невицьке, Кам’яниця та Гута (Оноківська сільська рада) комунальним некомерційним підприємством «Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», до складу якого ввійдуть і медпрацівники амбулаторій Оноківської сільської ради.

Такі послуги, згідно із нормами Бюджетного кодексу України та Закону «Про співробітництво територіальних громад», мають надаватися відповідно до укладених договорів про співробітництво територіальних громад у формі спільного утримання  установ.

За результатами обговорення проєкт схвалили, його внесуть на розгляд чергової сесії Ужгородської міської ради. Якщо депутати підтримають проєкт рішення, документ передадуть для подальшої реєстрації в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.