У міській раді проведуть громадські слухання з обговорення з перейменування вулиці Олександра Грибоєдова на вулицю Почаївську

Опубліковано: Вересень 24, 2018

Відповідно до розпорядження міського голови 20.07.2018 № 329 «Про проведення громадських обговорень», дотримуючись  постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою врахування громадських інтересів, 26 вересня 2018 о 15.30 буде проведено громадські слухання у великому залі Ужгородської міської ради з обговорення перейменування вулиці Олександра Грибоєдова на вулицю Почаївську.

Запрошуються всі охочі.