У міській раді проведуть “круглий стіл” щодо врегулювання ситуації з безпритульними тваринами
Опубліковано: серпня 08, 2016
Провести у міській раді “круглий стіл” з представниками громадськості, захисних організацій, для врегулювання ситуації з безпритульними тваринами – з такою пропозицією виступив заступник Ужгородського міського голови Олександр Габор на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.
“Міська влада відкрита до діалогу і готова надати підтримку, – наголосив Олександр Михайлович. – Наразі вже є ряд пропозицій, яким чином це питання можна врегулювати, є Програма, яку зараз опрацьовують працівники департаменту міського господарства. Однак, по-перше, це питання не одного чи двох днів, по-друге – виконавчі органи міської ради лише готують рішення, а далі справа за депутатами, бо вирішення питання потребує додаткових бюджетних асигнувань», – зазначив О.Габор.
Заступник міського голови зазначив, що наразі у місті вже діє зоозахисна організація «Барбос», окрім того, долучається до вирішення проблеми ще одна організація – «Зоошанс». Проте цього наразі недостатньо.
“Міська влада відреагує на всі конструктивні зауваження, які прозвучали під час сьогоднішньої зустрічі, – наголосив Олександр Габор. – Є про що говорити і я запрошую і представників громадськості, і «Барбоса», й інших організацій на “круглий” стіл, який ми готові провести у міській раді і більш предметно обговорити ці питання”.
Зустріч вийшла дуже емоційною, проте звучали слушні пропозиції, тому їх треба предметно обговорити, щоб визначити, у якому напрямку слід рухатися.