У міськраді відбулося чергове засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК

Опубліковано: Березень 02, 2020

У міськраді відбулося чергове засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК

Чергове засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК, яка створена при міському голові, відбулося днями в Ужгородській міській раді за участі заступника міського голови Василя Гомоная.


Начальник відділу реєстрації місця проживання Володимир Кравчук роз’яснив необхідність пред’явлення в ЦНАП адресної картки особи (форми Б) при видачі окремих довідок та реєстрації дітей, інших осіб, повідомив, що оновлюється електронний реєстр осіб територіальної громади і вже за кілька місяців питання видачі довідок та реєстрації місця проживання буде вирішене. Закликав керівників ОСББ та ЖБК допомагати у заповненні електронного реєстру, зокрема щодо внесення повної інформації про всіх зареєстрованих осіб.


Юрист департаменту міського господарства Андрій Данканич проінформував членів Ради про спрощену процедуру стягнення заборгованості із боржників у будинках ОСББ, ЖБК оформленням наказного провадження, наголосив, у яких випадках можливі відмови судів у прийнятті заяв ОСББ.


Члени Ради розглянули та обговорили пропозиції щодо змін, доповнень до "Положення про дольову участь співвласників багатоквартирних будинків у капітальному ремонті житлового фонду міста", згодом їх внесуть на розгляд депутатських комісій. Крім того, вивчили питання можливої участі ОСББ у Програмі Фонду Енергоефективності та питання впровадження револьверного фонду шляхом фінансової підтримки Асоціації ОСББ.