У міськраді відбулося чергове засідання робочої групи з облаштування велосипедної інфраструктури Ужгорода

Опубліковано: Травень 27, 2020

У міськраді відбулося чергове засідання робочої групи з облаштування велосипедної інфраструктури Ужгорода

Чергове засідання робочої групи з облаштування велосипедної інфраструктури Ужгорода відбулося напередодні в міськраді під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная. 

Також в обговоренні взяли участь заступник міського голови Ігор Фартушок, начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов, начальник відділу транспорту Петро Бобик, директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра, головний архітектор міста Олег Боршовський, заступниця директора департаменту міського господарства Олена Яцків, головний спеціаліст відділу транспорту Георгій Драшкоці.

Насамперед обговорили розробку концепції велосипедної інфраструктури, що передбачає діяльність з планування та облаштування велодоріжок з інтеграцією їх у транспортну систему міста на основі вже наявних проєктів. 

Крім того, до роботи над концепцією вирішили залучити провідні організації велосипедистів, зокрема, виявили згоду долучитися U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва) та Urban consulting group (Івано-Франківськ). Проведуть і опитування серед велокористувачів, громадських організацій для подальшого аналізу та проєктування розвитку велоінфраструктури.

Розглянули на засіданні й питання щодо візуалізації на карті міста велосипедної інфраструктури (із нанесенням веломагазинів, ремонтних майстерень, велопарковок, велодоріжок), а також проєктів подальших велосипедних маршрутів. Також нанесуть розташування майбутніх 10 станцій громадського велопрокату.