У муніципалітеті румунського Сату-Маре показали фото звірств російських агресорів в Україні

Опубліковано: Серпень 04, 2022

Фото, які допомагають зрозуміти, як війна росії проти України може вплинути і вже впливає на цілу Європу, правду про потворне обличчя невиправданої загарбницької війни, напередодні представили у муніципалітеті румунського Сату-Маре.

Світлини привезли члени делегації Ужгородської міської ради, які приїхали з робочим візитом у межах грантового проєкту «Розвиток транскордонної культури: відроджені театри в Сату-Маре та Ужгороді».

Фото – авторства різних фотографів, які є у вільному доступі у мережі інтернет, на них – людська біда, зруйновані долі дітей та дорослих, руйнування цивільної інфраструктури та предметів культурної спадщини, заподіяні війною росії проти України.