У неділю, іудеї відзначали велике свято Хануки

Опубліковано: Грудень 27, 2005

У неділю, іудеї відзначали велике свято Хануки

У неділю, в обласній філармонії іудеї міста відзначали велике свято Хануки, яке символізує могутність і героїзм єврейського народу. На свято був запрошений і міський голова Віктор Погорєлов, який разом з Головним Равіном Ужгорода і Закарпатської області Менахемом Менделем Тайхманом запалив на Менорі перші ханукальні свічки. Після урочистого запалення для єврейської громади був проведений святковий концерт. На думку міського голови, Ужгород завжди був тим містом, де поважають будь-яке віросповідання і розмовляють різними мовами. Тут мирно і толерантно проживають представники багатьох національностей, культур, традицій і саме в цьому закладена самобутність нашого міста, вважає Віктор Погорєлов.