У перші дні осені в Україні офіційно стартує передвиборча кампанія – обиратимемо «найближчу» – місцеву – владу: депутатів рад та голів міст, ОТГ

Опубліковано: Серпень 31, 2020

Законодавство щодо цих виборів дещо змінили. Щоб ужгородцям було легше зорієнтуватися в практичних кроках, які потрібно зробити до 25 жовтня, аби в цей день прийти на дільниці для голосування і зробити свій вибір, на офіційному сайті міськради додано блок «Ужгородцям про вибори» https://rada-uzhgorod.gov.ua/uzhgorodtsu-pro-vibori
Клікнувши на цей блок на головній сторінці сайту міськради, можна обрати потрібний пункт, аби перейти до покрокового алгоритму дій. Скажімо, з переходом на електронний ресурс ОПОРИ детально викладено «Як людям, які живуть не за місцем реєстрації або не мають реєстрації, проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року?». Як подати заяву про зміну виборчої адреси, які потрібно документи, скільки є часу, чи можна змінити виборчу адресу повторно – на всі ці питання є лаконічні і водночас вичерпні відповіді.
Перевірити дані про себе у Державному реєстрі виборців, знайти дільницю для голосування у день виборів за адресою або ж на мапі, статистичні дані, нормативно-правові акти, дізнатися про відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради – усе це зручно з телефону чи іншого гаджета.
Керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара наголошує: міськрада постійно впроваджує зручні та швидкі електронні сервіси. Крім світової тенденції розвитку електронного урядування, яка триває вже кілька років, останнім часом до цього спонукає ще й необхідність переходити в онлайн для убезпечення від коронавірусу. «Ужгородцям про вибори» на сайті міської ради – черговий зручний інструмент, який дозволяє у будь-який час, дистанційно знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо майбутніх виборів, вчасно зробити все необхідне, аби взяти в них участь», – підсумовує Олена Макара.