У Центрі гуманітарної допомоги "Совине гніздо" традиційно цього тижня видавали набори для переселенців

Опубліковано: Грудень 02, 2022

У Центрі гуманітарної допомоги
Видача допомоги для вимушених переселенців, які зареєстровані в Ужгороді, розпочалася цього тижня у Центр гуманітарної допомоги "Совине гніздо" зі 100 пакунків засобів гігієни.
У вівторок, у день матері і дитини, тут можна було отримати необхідні речі для дітей віком до 3 років, підготували 105 наборів.
У середу видавали зареєстрованим заздалегідь 50 наборів постільної білизни, рушники, пледи тощо.
У четвер – 100 подовжувачів і 100 продуктових наборів.
Видачу гуманітарної допомоги здійснювали у партнерстві з PDUM Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldova e. V. , ГДПО «Чачімо», БФ «Благомай», ТОВ «МОНІ». Волонтери дякують благодійникам за підтримку.
На наступні реєстрації для видачі можна записатись на фейсбук-сторінці та в телеграмі «Совиного гнізда».