У центрі Ужгорода змінено напрямки руху транспорту, зупинки громадського транспорту – звертайте увагу на дорожні знаки!

Опубліковано: Серпень 02, 2022

У центрі Ужгорода змінено напрямки руху транспорту,  зупинки громадського транспорту – звертайте увагу на дорожні знаки!
До уваги водіїв та пішоходів! На час ремонту змінюється схема організації дорожнього руху у районі площі Корятовича!
Відзавтра, 3 серпня, із 8-ї години ранку в Ужгороді для ремонту дорожнього покриття на вулиці Дмитра Вакарова на перехресті площі Корятовича та Олександра Фединця змінюється схема організації дорожнього руху. Про це інформує департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради.
Підрядник встановить додаткові обмежувачі для паркування автомобілів, дорожні знаки про зміну руху транспортних засобів.
Департамент міської інфраструктури просить водіїв та пішоходів звернути увагу на зміну напрямків руху, зміну зупинок громадського транспорту, а також на те, що встановлено заборонні знаки для паркування вздовж площі Корятовича, вулиці Олександра Фединця.