У ЦНАПі нагадують про внесення даних про кількість зареєстрованих у помешканнях осіб

Опубліковано: Лютий 07, 2020

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Ужгородської міської ради нагадує про внесення даних про кількість зареєстрованих у помешканнях осіб.

Для цього потрібно одноразово подати у ЦНАП (пл.Поштова, 3, І поверх) наступні документи:

- письмову заяву за встановленою формою;
- адресну картку (форми Б), або будинкову книгу;
- паспорти (для іноземних громадян – посвідку на тимчасове проживання/ посвідку на постійне проживання) усіх зареєстрованих осіб, ID – карток та витягів з Єдиного державного демографічного реєстру/довідки про реєстрацію особи;
- документ про право власності (користування) на житло, що виникло в установленому законом порядку до 01.01.2004 року.

Перелік документів для внесення відомостей до Реєстру територіальної громади можна дізнавати також онлайн: http://cnap.rada-uzhgorod.gov.ua/.

Нагадуємо, ЦНАП проводить прийом громадян:
Понеділок – 8:30-16:00;
Вівторок – 8:30-16:00;
Середа – 9:00 до 20:00;
Четвер – з 8:30 до 16:00;
П’ятниця – з 8.30 до 14:00;
Субота – з 8.30 до 14:00 год.