У зв’язку із запуском нового Єдиного держреєстру документи на реєстрацію тимчасово не прийматимуть

Опубліковано: Липень 30, 2020

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Ужгородської міської ради інформує, що із 5 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР із 7 серпня буде відсутній.
Попередній онлайн-запис на прийом до адміністратора Центру надання адміністративних послуг НЕ відбуватиметься та документи на реєстрацію НЕ прийматимуться із 5 до 16 серпня.
Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 5 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.