Учні Ужгородської дитячої музичної школи ім.П.І.Чайковського привітали ужгородців із Днем музики

Опубліковано: Жовтень 03, 2020

Святковим концертом сьогодні учні Ужгородської дитячої музичної школи ім.П.І.Чайковського, яку очолює Олена Охрим, привітали всіх містян, а найбільше – своїх викладачів з Днем учителя. Традиційно відзначення Міжнародного дня музики відбувається на початку жовтня, тож лунали музичні привітання і з цієї нагоди. Завітав на свято і міський голова Богдан Андріїв.
Вихованці цього мистецького закладу сумували за виступами перед публікою, тож новий концертний сезон учнівської філармонії розпочався концертом перед стінами школи, аби всі охочі мали можливість послухати її чудових учнів, порадіти разом з батьками та викладачами їхнім успіхам.
Виступили хор учнів старших класів (керівник О.Тимчик), вокальний ансамбль "Перлинка" (керівник М.Мудранинець), вже добре знайомі ужгородцям Аліна Декет, Даниїл Касьяненко, Каріна Корнута та Анастасія Белович. Разом з ними на сцену вийшли і наймолодші учні школи – Поліна Борец, Даша Браславець, Владислав Матвеєв та багато інших майбутніх зірочок сцени.
Творчий колектив
Ужгородська дитяча музична школа 1 імені П.І.Чайковського
продовжує відзначення 75-літнього ювілею своєї alma mater, і на концерті були відзначені пам'ятними подарунками переможці конкурсу учнівських творчих робіт з цієї нагоди – Анастасія Дудочкіна, Тимур Кішкін, Марта Орбан, Софія Мильо, Марія Тилищак, Злата Піцур та Валерія Мордяк.
Тож прекрасне товариство юних музикантів, їхніх батьків та вчителів, натхненна музика і просто гарна погожа днина створили чудову атмосферу свята музики і професіоналізму!