Учні Ужгородської школи мистецтв показали творчі напрацювання за рік

Опубліковано: Квітень 16, 2019

Учні Ужгородської школи мистецтв показали творчі напрацювання за рік

Звітний концерт учнів та учнівських колективів Ужгородської школи мистецтв відбувся напередодні ввечері на сцені Закарпатської обласної філармонії.

Традиційно щороку діти представляють своїм рідним та всім глядачам, чого навчилися – вчора близько півтисячі дітей грали на музичних інструментах, співали, показали літературно-театральні постановки. Свою творчість представили і лауреати обласних та міжнародних конкурсів, зокрема дитячий симфонічний оркестр, хор учнів, ансамбль скрипалів «Віоліні», ансамбль гітаристів «Мелодія серця», фольклорний ансамбль «Музики», ансамбль народного танцю старших класів «Карічка», ансамбль сучасної пісні «Едельвейс», естрадний ансамбль та багато інших.

Директорка Ужгородської дитячої школи мистецтв Наталія Громова привітала учнів та їхніх батьків, згадала часи створення школи, коли у перший рік навчалося 36 учнів і викладали 9 педагогів. «Сьогодні, через 64 роки, у нашій школі мистецтв – 967 учнів та 104 викладачів», – додала Наталія Борисівна.

Також на першому поверсі філармонії представили виставку робіт учнів відділення образотворчого мистецтва школи. Близько сотні юних художників показали свої малюнки, зокрема на великодню тематику. Зобразили й родзинки міста над Ужем – сакури.

Звіт проходив за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.