Учителів з ужгородських шкіл відзначило командування військ оперативного командування «Захід»

Опубліковано: Жовтень 04, 2019

Учителів з ужгородських шкіл, котрі нещодавно пройшли військові навчальні збори підрозділів територіальної оборони, відзначило командування військ оперативного командування «Захід».

У десятиденних навчаннях на полігоні біля Оріховиці брали участь і педагоги ужгородських шкіл №№15, 17 та 20, їм сьогодні вручили грамоти командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка, відзнаки вручив представник командувача, підполковник Андрій Рисюк. Привітали вчителів і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та військовий комісар Ужгородського ОМВК підполковник Ігор Тищук.