Угорський Веспрем передав автобус для громади Ужгорода

Опубліковано: Червень 03, 2023

Угорський Веспрем передав автобус для громади Ужгорода

Ужгород – серед чотирьох громад Закарпаття, які сьогодні отримали пасажирські автобуси від угорського Веспрема. Крім обласного центру, транспорт передали для Ясінянської, Вишківської, Ужгородської та Берегівської територіальних громад.

Міський голова Богдан Андріїв подякував партнерам із Угорщини за допомогу, додав, що автобус використовуватимуть для соціальних перевезень.

У передачі транспорту на площі Народній взяли участь генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаї, заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський, начальниця управління освіти міської ради Наталія Баранюк.

Автобуси, які передали сьогодні, – фінальна партія допомоги від цього угорського міста. Сучасні автобуси від Веспрема, які передали раніше,  вже обслуговують, зокрема, деокуповані громади на Чернігівщині, Харківщині та Сумщині.