Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді новий навчальний рік

Опубліковано: Жовтень 25, 2025

Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді новий навчальний рік
Новий формаційний рік для молоді з усієї України напередодні, 24 жовтня, розпочала УАЛ Ужгород . Привітав студентів академії та побажав успішного навчання, нових ідей та їхньої реалізації і міський голова Богдан Андріїв.
 
 
Цьогорічна програма об'єднала об'єднала 34 активних молодих людей із Сумської, Черкаської, Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Рівненської, Запорізької, Донецької, Одеської, Чернігівської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської, Київської областей. Методологія Української академії лідерства передбачає великий акцент на роботі в групі, формуванні міцних соціальних звʼязків, тому така кількість студентів цього року є оптимальною для втілення програми, зазначають в УАЛ.
Протягом 10 місяців студенти Академії вчитимуться працювати в команді, досягати цілей, брати відповідальність за своє життя та долю країни, проводитимуть різноманітні заходи, реалізовуватимуть проєкти, волонтеритимуть.
 
 
Довідково УАЛ – це формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді на основі цінностей. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.