Українську культуру представили ужгородські артисти у словацьких Михаловцях

Опубліковано: Травень 04, 2019

Українську культуру представили ужгородські артисти у словацьких Михаловцях

Творчі колективи Ужгорода - сучасний вокальний ансамбль "Едельвейс" (керівник Тетяна Чернецова, інструментальний супровід Ольга Бачинська), ансамбль народного танцю "Карічка" (керівники - заслужена артистка України Людмила Вайзер і Василина Синичка), колективи Ужгородської дитячої школи мистецтв - взяли напередодні участь у святковій концертній програмі на 19-ому весняному ярмарку у словацькому місті Міхаловце. Під час концерту подарували усім присутнім насичену музичну й танцювальну програму, до якої увійшли закарпатські та українські народні танці, словацькі народні пісні. Міхаловце - місто-побратим Ужгорода, до речі, у 2019-ому виповнюється 20 років з часу підписання угоди про співпрацю.
Візит відбувся за підтримки управління культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.