Управління містобудування та архітектури повідомляє про початок громадських обговорень з метою врахування інтересів громадськості при розробці містобудівної документації

Опубліковано: Січень 23, 2023

Відтак, з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті за посиланням: https://rada-uzhgorod.gov.ua///arhitektura-mistobudivna-dokumentatsiya/#j2joi0e7548 – заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та завдань  на проєктування  наступної містобудівної документації:

• «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вулицями Собранецькою, Василя Докучаєва, Університетською, Вірменською та Керченською». (відповідно до рішення XXX сесії Ужгородської міської ради VIII скликання № 1040 13.12.2022)
  • «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вулицями Володимира Погорєлова, Марії Заньковецької, Федора Достоєвського, Капушанською». (відповідно до рішення XXX сесії Ужгородської міської ради VIII скликання № 1041 13.12.2022)
  • «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вулицями Швабською, Мукачівською, Одеською, Франтішека Тіхого та Конопляною». (відповідно до рішення XXX сесії Ужгородської міської ради VIII скликання № 1042 13.12.2022)

Строк подання зауважень щодо врахування інтересів громадськості в заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки триватиме 15 днів, до 05 лютого 2023 року.

Строк подання зауважень щодо врахування інтересів громадськості при розробці детального плану території, до його завдання на проєктування триватимуть 30 днів, до 19 лютого 2023 року.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції:

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради Юридична адреса: 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, вул. Героїв Небесної Сотні, 4.