Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Грудень 07, 2020

Працівників міськради привітали міський голова Богдан Андріїв, його заступники Василь Гомонай та Ігор Фартушок, керуюча справами виконкому Олена Макара, член виконкому, міський голова 1998-2002 років, член Ради старійшин Степан Сембер.
Богдан Андріїв подякував усім працівникам міської ради за щоденну роботу для ужгородської громади, побажав міцного здоров’я, родинного затишку, натхнення і наполегливості в подальшому розвитку Ужгорода.
Також Богдан Євстафійович подякував членам виконавчого комітету за злагоджену роботу у попередні 5 років, за прийняття багатьох позитивних рішень, спрямованих на розвиток територіальної громади.
Традиційно у цей день Почесними грамотами нагородили кращих працівників міської ради. Відзнаки отримали і члени виконавчого комітету.