Усіх зацікавлених запрошують на онлайн-курс “Академія готельного господарства”

Опубліковано: Листопад 16, 2021

Усіх зацікавлених запрошують на онлайн-курс “Академія готельного господарства”
𝟭𝟳.𝟭𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟭 року стартує онлайн курс “АКАДЕМІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА”. Серед лекторів одні з найкращих фахівців України в сфері HoReCa зокрема: Волошин Олексій, Гончаренко Тетяна, Курак Ольга, Папп Василь.
👉 НА КОГО ОРІЄНТОВАНИЙ КУРС:
◾️ менеджмент та персонал закладів HoReCa;
◾️ представники освітніх закладів;
◾️ студенти відповідного профільного спрямування та інші бажаючі.
🔴 Цільова територія: регіон українських Карпат.
‼️ ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:
◾️ 6 навчальних тематичних онлайн модулів на тему «Антикризова діяльність закладів HoReCa на засадах сталості у постковідний період»;
◾️ навчальні матеріали на тему курсу;
◾️ практичний посібник «Академія готельного господарства»;
◾ практичне навчання з розробки туристичного продукту;
◾️ електронний сертифікат після успішного проходження навчання.
ℹ️ ПІСЛЯ КУРСУ "АКАДЕМІЯ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА", ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО:
◾️ сталий розвиток закладів HoReCa;
◾️ розробка стратегії роботи закладів HoReCa;
◾️ розробка інноваційних продуктів та послуг у постковідний період для закладів HoReCA;
◾️ удосконалення сервісної діяльності закладів;
◾️ антикризовий менеджмент;
◾️ тренди та кращі практики у роботі закладів HoReCa.
✅ Участь у навчанні безкоштовна за попередньої реєстрації за лінком: https://forms.gle/hegzHuEHw4HZ1M2j7
Курс лекцій складається з відеороликів, презентацій в PowerPoint, тестових завдань та буде проведено через онлайн платформу Google Classroom.
ОРГАНІЗАТОР заходу - Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області».
ℹ Інформаційний ПАРТНЕР заходу - Асоціація “Готелів та курортів України”.
_____________________________________________________________
«Академія готельного господарства» реалізується у рамках проекту «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах» Установою «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір у 2017-2018 рр.