Ужгородська «Дорога життя» облаштовується серед казкових персонажів (ФОТО)

Опубліковано: Квітень 22, 2015

Ужгородська «Дорога життя» облаштовується серед казкових персонажів (ФОТО)

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» в Ужгороді уже переселився в оновлене, по справжньому затишне, сучасне, а головне — зроблене з любов’ю приміщення на вулиці 8 березня.
Директор закладу Олег Кириленко з викладачами сьогодні для міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова провели невеличку екскурсію Центром після реконструкції.
Нагадаємо: для потреб діток з особливим потребами міська влада передала «Дорозі життя» корпус колишнього бізнес-інкубатору на вулиці 8 березня. За кошти благодійників та батьків тут створили по справжньому європейський реабілітаційний центр

Раніше, ще минулого року, «Дорога життя» не мала свого єдиного приміщення, займалися з дітками в різних кінцях міста. І так було всі 15 років з часу створення Центру. Аж тепер, нарешті, мрія багатьох років уже стала реальністю.