Ужгородська міська рада ІV сесія V скликання (п’ятнадцяте пленарне засідання) РІШЕННЯ від 19.04.07 № 305 м. Ужгород Про передачу з власності територіальної громади у державну власність проїзної частини автомобільних доріг та вулиць міста Ужгород

Опубліковано: Травень 14, 2007

Розглянувши клопотання Державної служби автомобільних доріг України в Закарпатській області, відповідно до ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати із власності територіальної громади міста Ужгорода у державну власність, до сфери управління Державної служби автомобільних доріг України, проїзну частину автомобільної дороги (вулиці) протяжністю 14,58 км по вулицях згідно переліку.
2. Управлінню міського господарства передачу зазначеного майна здійснити згідно з чинним законодавством.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення ІV сесії міськради V скликання від 29.12.06 №191.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Адамовського М.Г.

Міський голова С.М.Ратушняк