Ужгородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Січень 25, 2019

Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу зведеного бюджету, міжбюджетних відносин та місцевих запозичень департаменту фінансів та бюджетної політики.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, Бюджетний кодекс Украї-ни,  Податковий  кодекс України, нормативно-правові акти  Кабінету   Міністрів  України та  Міністерства фінансів України, стосовно формування дохідної та використаної видаткової частини місцевих бюджетів.

Кваліфікаційні вимоги:  вища економічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), знання ділової української мови, знання сучас- них інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій,  досконале  володіння  принципами роботи на комп’ютері у системіWord, Windows.

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  23 лютого 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.