Ужгородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Опубліковано: Січень 25, 2019

Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу зведеного бюджету, міжбюджетних відносин та місцевих запозичень департаменту фінансів та бюджетної політики.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, Бюджетний кодекс Украї-ни,  Податковий  кодекс України, нормативно-правові акти  Кабінету   Міністрів  України та  Міністерства фінансів України, стосовно формування дохідної та використаної видаткової частини місцевих бюджетів.

Кваліфікаційні вимоги:  вища економічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), знання ділової української мови, знання сучас- них інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій,  досконале  володіння  принципами роботи на комп’ютері у системіWord, Windows.

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  23 лютого 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.