Ужгородська  міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Опубліковано: Лютий 23, 2019

–  начальника управління економічного  розвитку  міста.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині делегованих  повноважень,  Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги:   вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; досконале володіння  діловою українською мовою, володіння основними принципами роботи на  комп’ютері, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органі місцевого самоврядування  не менше як 5 років, або стаж роботи за фахом  в інших сферах на керівних посадах  не менше 5 років.

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до  24 березня 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.