Ужгородські діти творчо борються за мир в Україні

Опубліковано: Липень 04, 2014

Талановиті діти з родинного будинку «Нова сім’я» взяли участь у фестивалі «Назустріч мрії», який нещодавно відбувся у Києві. Як розповіла Валентина Червоноока, директор «Нової сім’ї», їх вихованці стали дипломантами фестивалю і показали всій країні, що таке мир, єдність і розуміння.
Наразі ж вихованці родинного будинку «Нова сім’я» беруть участь в online-марафоні «Єдина країна – Единая страна», який влаштували для дітей та молоді організатори фестивалю «Назустріч мрії». Діти з «Нової сім’ї» підготували свої малюнки, флеш-моб, вірші і пісні на тему миру й злагоди в нашій країні.

«У цей нелегкий для країни час кожен має зробити свій внесок у спільну справу щодо захисту України. Сьогодні кожен українець бореться за мир, як може, а діти борються за мир в Україні, демонструючи свої таланти на великій сцені», – зауважила Валентина Червоноока, директор родинного будинку «Нова сім’я».
Виставка дитячих мистецьких творів відбудеться 24 серпня, у День Незалежності України. Відеопослання, фото, творчі роботи всі охочі зможуть переглянути на сайті www.mriy.org, а також у YouTube і соцмережах.
За інформацією щодо підтримки і допомоги вихованцям родинного будинку «Нова сім’я» звертайтеся за тел. 050 184 75 94 (Валентина Червоноока).