Ужгородський міський голова Богдан Андріїв публічно звітував перед громадою про роботу у 2018 році

Опубліковано: Січень 24, 2019

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв публічно звітував перед громадою про роботу у 2018 році

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні публічно звітував перед громадою міста про роботу у 2018 році.

У сесійному залі міськради, куди був вільний вхід, Богдан Євстафійович провів презентацію за основними показниками у різних галузях, поінформував про видатки на освіту, медицину, утримання і капремонти інфраструктури Ужгорода, партнерські проекти, міжнародну співпрацю, закуплене обладнання, забезпечення ліками, запровадження електронних сервісів тощо.

На майже чотирьох десятках слайдів з інфографікою та фото було представлено короткий підсумок – результат зусиль усіх працівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, депутатського корпусу і, як наголосив міський голова, активних ужгородців, відтак подякував за зроблену роботу.

Чимало було і запитань до Богдана Адріїва: цікавилися, коли завершиться інвентаризація землі міста, про плани щодо парку Перемоги (“Кірпічки”), запровадження електронного квитка, розвиток велоінфраструктури, ремонт доріг, прибирання снігу. Були і питання щодо особистої громадянської позиції Богдана Євстафійовича з питань, актуальних не лише в нашому місті. Ужгородці також зверталися з окремими проблемами, просили звернути увагу на необхідність ремонту багатоповерхівки, конкретних доріг, дякували за допомогу ОСББ та ромській громаді.

Звіт Ужгородського міського голови за основними напрямами та показниками діяльності у 2018-му, як і в попередні роки, буде представлено в окремому розділі на офіційному сайті Ужгородської міської ради.