Ужгородський міський голова Богдан Андріїв у програмі 5 каналу розповів, як вирішили питання з житлом для переселенців

Опубліковано: Жовтень 27, 2016

Прем’єра соціального ток-шоу нового циклу щодо проблем переселенців «Полілог», яке започаткував 5 канал, напередодні вийшла на екрани країни.

Тема першої програми – захоплення переселенцями порожньої і абсолютно непристосованої для проживання будівлі на вулиці Успенській,4 в Одесі, чому доведені до відчаю люди пішли на порушення закону і як питання з житлом для тих, хто змушений був утікати від війни, вирішили в Ужгороді.

Крім власне переселенців в Одесу та Ужгород, у дискусії взяли участь експерти, юристи, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, експерт з нерухомості, консультант комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (напрямок деокупація, ВПО) Олена Маленкова, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Детальніше – у відео.