Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся з родинами захисників України

Опубліковано: Грудень 27, 2018

Сьогодні, уже традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся з рідними та близькими загиблих захисників України на сході, у зоні бойових дій.

Богдан Євстафійович зазначив, що добре розуміє: ні час, ні жодні слова не полегшують родинам біль втрат, але потрібно продовжувати жити, працювати, ростити дітей.

Міський голова подякував за подвиг воїнів, які відстоювали незалежність нашої держави, привітав сім’ї  із прийдешніми святами, побажав здоров’я, злагоди та достатку, і найголовнішого –  щоб нарешті настав мир.

На завершення зустрічі всім вручили і передали тим, хто не зміг сьогодні прийти, невеличкі презенти від Ужгородської міської ради.