Ужгородським дітям, які потребують особливої соціальної уваги, до свят подарували театралізовану казку та солодкі подарунки

Грудень 26, 2018

Ужгородським дітям, які потребують особливої соціальної уваги, до свят подарували театралізовану  казку та солодкі подарунки

Театралізовану казку «Новорічний переполох» сьогодні представили в Ужгороді вихованці Закарпатського обласного палацу для дітей та юнацтва (ПАДІЮНу).
Це – подарунок маленьким глядачам міста із родин, які потребують особливої соціальної уваги та допомоги. Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак традиційно передав діткам і пакунки із солодощами, закуплені за кошти міського бюджету.
Загалом їх отримали понад 800 дітей, зокрема діти з інвалідністю, діти, потерпілі від аварії на ЧАЕС, діти загиблих учасників АТО, членів спілки учасників бойових в АТО м. Ужгород «Об’єднані війною». Також подарунки вручили ужгородським дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають у сім’ях опікунів, піклувальників, у прийомних сім’ях, дітям із малозабезпечених ромських сімей.