Ужгородцям на вулиці розповідали, як знайти роботу, здобути новий фах і почати власну справу

Опубліковано: Квітень 27, 2016

Сьогодні, напередодні Свята Праці, яке відзначається 1 травня, Ужгородський міський центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді спільно з Ужгородським міським центром зайнятості провели у центрі міста вуличну соціальну акцію.

Інформували перехожих – працюючих і безробітних, про соціальні послуги, які надає служба зайнятості та центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, про те, на яких фахівців є зараз попит на ринку праці, надавали індивідуальні консультації з питань законодавства про працю та зайнятість.

Фахівці розповіли ужгородцям про можливості професійного навчання та здобуття нового фаху, наявні вакансії, як знайти роботу або започаткувати власну справу.