Ужгород долучився до масштабної акції "Озеленення України"

Опубліковано: Жовтень 17, 2020

Ужгород долучився до масштабної акції
1500 дерев висадили сьогодні в Ужгороді у рамках масштабної акції "Озеленення України" – у парку Перемоги (Кірпічка), біля Радванського кар'єру та на БАМі.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв на фейсбук-сторінці написав:
"Ініціативу екологічного флешмобу "1 мільйон дерев за 24 години" ми підтримали ще на початку року, однак через пандемію коронавірусу змушені були перенести акцію.
Парк Перемоги (Кірпічка) поповнився нині саджанцями сосни, туї, клену, акації, каштану їстівного, дикої яблуні, на території біля кар'єру посадили туї, дуби та ясени, біля головного корпусу УжНУ – каштани, клени, дуби. Відновили нині й алею біля ужгородських 12-ї та 15-ї шкіл, де вандали поламали дерева – тут висадили 60 сосен.
Вдячний Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, а саме Кам'яницькому, Анталовецькому та Великодобронському лісництвам Ужгородського держлісгоспу за надані саджанці.
Дякую організаторам акції, працівникам АВЕ Ужгород, всім ужгородцям, які долучилися до озеленення нашого міста не тільки на цих трьох локаціях, а й висадив дерева біля свого будинку, у дворі".