Ужгород матиме ще одне місто-побратим у Румунії – Тиргу-Муреш

Опубліковано: Березень 29, 2021

Ужгород матиме ще одне місто-побратим у Румунії – Тиргу-Муреш

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Ужгородський міський голова Богдан Андріїв: "На запрошення мера цього міста Золтана Сооса побував там днями із робочим візитом, ми підписали протокол про наміри щодо співпраці. Під час візиту ознайомився з роботою місцевого водоканалу, тим, як організовано поводження з твердими побутовими відходами. Будемо спільно працювати для залучення європейського гранту на реконструкцію очисних споруд – ця проблема турбує і румунських колег. У Тиргу-Муреш проживає 128 тисяч людей, переважно румуни та угорці. Це гостинне мультикультурне місто з багатою історією, цікавою архітектурою. Переконаний, у нас багато спільного і це – лише початок дружби та конструктивного співробітництва. З іншим румунським містом-побратимом – Сату-Маре – Ужгород вже реалізовує 2 міжнародні спільні проєкти".