Ужгород отримав чергову допомогу від німецького народу

Опубліковано: Травень 29, 2022

Ужгород отримав чергову допомогу від німецького народу

Відомі політичні та громадські діячі Німеччини – колишні Уповноважені федерального уряду у справах переселенців та національних меншин – Хартмут Кошик та Бернд Фабріціус відвідали Україну. У співпраці з громадською організацією «Єдність із німцями за кордоном», яку очолює Хартмут Кошик, та у межах проєкту «Гуманітарний міст Верхня Франконія–Закарпаття» допомогу – ліки та продукти – привезли напередодні і в Ужгород. Допоміг із доправленням вантажу німецький підприємець Міхаель Гаузер, який уже неодноразово разом із партнерами привозив до нас допомогу.

Відбулася й зустріч німецької делегації із міським головою Богданом Андріївим, у якій, зокрема, взяли участь і голова Ради німців України Володимир Лейсле, заступник міського голови Ужгорода Артем Погорєлов, координатор проєкту «Гуманітарний міст Верхня Франконія–Закарпаття» в Ужгороді Олександр Чабанов, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич, депутатка міської ради Алла Чернобук, голова громадської організації «Партнерське об’єднання «Ужгород-Дармштадт» Вікторія Синьо, співробітники ГО «Єдність із німцями за кордоном».

Богдан Євстафійович вручив Хартмуту Кошику подяку Ужгородської міської ради ГО «Єдність із німцями за кордоном», за сприяння якої до міста вже втретє надійшов гуманітарний вантаж. Богдан Андріїв щиро подякував, відзначив, що глибоко вражений підтримкою німецького народу, простих громадян, які продовжують організовувати допомогу українському народу.