Ужгород представлено на Міжнародній туристичній виставці – UITT – «Україна – подорожі та туризм»

Опубліковано: Березень 27, 2019

Сьогодні у Києві розпочала роботу 25-а ювілейна Міжнародна туристична виставка – UITT – «Україна – подорожі та туризм», яку організували виставкова компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc. (Великобританія).  У триденному  форумі беруть участь і працівники управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради, на об’єднаному  стенді Закарпатської області разом з колегами управління туризму та курортів департаменту розвитку та економічної торгівлі ОДА презентують туристичний потенціал обласного центру Закарпаття і краю загалом.

Цьогоріч у виставці беруть участь понад 300 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв 25 країн світу. Це найбільша туристична подія сезону весна-літо в Україні, вона є ефективним інструментом популяризації України на національному та міжнародному рівнях як туристичного напрямку в цілому, та її окремих регіонів.