Ужгород сьогодні, 23 лютого, попрощався із 53-річним солдатом Мирославом Бреньом

Опубліковано: Лютий 23, 2024

Старший солдат мінометного взводу загинув 17 лютого 2024 року, захищаючи Україну та залишаючись до кінця вірним військовій присязі.

Мирослав Іванович Бреньо народився 20 квітня 1970 року в Ужгороді. Закінчив місцеву школу №6. У 2014-ому долучився до захисту держави в АТО. Після повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року знову пішов обороняти Батьківщину.

Мирослава згадують як людину із великою силою волі, витримкою і стійкістю. Він переніс декілька поранень, але завжди повертався до побратимів на передову.

Прощалися із воїном на площі Народній. Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, побратими й посестри, міський голова Богдан Андріїв, містяни.

Від головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.

Поховали Мирослава Бреня на Пагорбі Слави.

У загиблого залишилися мама, донька, онуки, брат, кохана жінка.

Вічна пам'ять і шана Герою!