Ужгород сьогодні приєднався до Всеукраїнської акції з озеленення «Greening of the Planet»

Опубліковано: Квітень 10, 2021

У місті висадили близько 500 дерев – їстівні каштани, дуби, берези, клени, кущі калини у Боздоському парку, липи – на Студентській набережній. Міський голова Богдан Андріїв, його заступники Іван Шимон, Вадим Борець, Василь Пинзеник разом із ужгородцями висаджували дерева у Боздоському парку. Активно долучилися й працівники комунального підприємства "Під замком" та товариства "АВЕ Ужгород".
Загалом сьогодні в громадах Закарпаття висадили близько 3000 дерев, ще 55 тисяч – у лісах краю.

Партнери акції з озеленення в обласному центрі Закарпаття – Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, жіноча ініціатива «Наш хід», Ужгородський національний університет, Ужгородська молодіжна рада, ГО «Міжнародний інститут міждисциплінарних інноваційних досліджень», Muse travel, My profi.

Довідково. Акція «Greening of the Planet» є продовженням проєкту «Озеленення України», в рамках якого 17 жовтня 2020 року було встановлено рекорд України – висаджено 2 мільйони дерев за 1 добу. Тоді долучилися понад 50 тисяч українців. А вже поточного, 2021-го року, враховуючи екологічну ситуацію у світі, організатори запросили до ініціативи з озеленення й інші країни – понад 100 іноземних держав.