Ужгород весняний

Опубліковано: Квітень 11, 2020

Ужгород весняний

Дуже часто, поспішаючи на роботу, навчання, у справах, за щоденними клопотами ми не встигаємо побачити чи й просто звернути увагу на те, що вже зацвіли якісь квіти, розпустилися дерева, кущі.
Зараз Ужгород, завдяки теплу і сонечку, вже яскраво квітує – білий, рожевий, жовтий цвіт форзицій, магнолій, слив Пісарді, тюльпанів, нарцисів та багатьох інших свідчать про повноправну, уповні весну.
Отож, поки триває карантин, який є найдієвішим засобом зупинити поширення коронавірусу, є нагода не просто побачити, а неспішно, детально роздивитися красу квітучого Ужгорода, його архітектури в обрамленні весняного цвіту, на фото.
Можливо, у таких ракурсах, з таких точок зору, з таким освітленням ви б своє місто і не помітили, тож насолоджуйтесь онлайн і будьте здорові!