Ужгородську школу №10 ім. Дойко Габора відвідала делегація Міносвіти

Опубліковано: Червень 07, 2021

Ужгородську школу №10 ім. Дойко Габора відвідала делегація Міносвіти
Працівники Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти із робочим візитом відвідали сьогодні Ужгородську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів №10 ім. Дойко Габора з угорською мовою навчання.
За словами начальника головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Кононенка, метою поїздки є моніторинг задоволення освітніх потреб представників національних меншин, ознайомлення з навчально-методичним ресурсом із вивчення української мови, зустріч із розробниками освітнього ресурсу з вивчення української мови для закладів загальної середньої освіти з угорською мовою навчання.
У зустрічі взяли участь і заступник міського голови Ужгорода, куратор освітнього напряму Вадим Борець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мар’яна Марусинець, директорка Ужгородського інституту культури та мистецтв Наталія Шетеля, працівники управління освіти Ужгородської міської ради, педагоги школи, поспілкувалися про освітній процес.
Директорка школи № 10 Юдіт Куліна ознайомила делегацію із шкільними приміщеннями, зокрема із класами угорської та української мов, фізики та хімії, класами робототехніки, початкової ланки, а також із приміщеннями, де на перервах діти мають змогу пограти настільний теніс, відпочити від навчального процесу.
Завтра таку поїздку делегація Міносвіти планує здійснити і в Берегово.