Ужгород встановив національний рекорд

Опубліковано: Серпень 24, 2020

Ужгород встановив національний рекорд
Найтриваліший біг – безперервно 85 годин та найдовша здолана дистанція – 1033 км. Ужгород сьогодні встановив національні рекорди, повідомив організатор безперервної естафети «Uzhhorod Ultra 1000 km», голова Uzhhorod Running Club Микола Машіка. Рекорд зафіксував регіональний представник Книги рекордів України.
Безперервна естафета з бігу «Uzhhorod Ultra 1000 km» стартувала на набережній Незалежності в Ужгороді о 7 годині ранку 21 серпня. Упродовж майже чотирьох днів долучилося загалом 90 учасників, які пробігли 1033 кілометри.
Забіг закінчили сьогодні о 20.00. Сьогодні ж увечері відбулося й відзначення учасників. Їх, а також організаторів забігу привітав і міський голова Богдан Андріїв, який також долучився до естафети.