Ужгород запрошує на сакури!

Опубліковано: Квітень 12, 2019

Ужгород запрошує на сакури!

Ніжно-рожевий цвіт японської вишні став символом столиці Закарпаття навесні. І сьогодні вже стартує традиційний «Сакура Фест», програма якого пропонує відвідувачам цікаві культурні, спортивні, гастрономічні івенти.
Так, 12-18 квітня проходитиме Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Під цвітом сакури», 12-13 квітня – Міжнародні фестивалі WOW SHOW FEST (гімнастика, танці, еквілібристика тощо) та Get2Groove (хіп-хоп), 13-14 квітня – винний фест Sakura Wine, нічний забіг містом, виставка нано-акваріумів і ще багато цікавого як дорослих, так і для дітей. Уперше проведуть флешмоб афро-американської традиції степінгу за участю танцювального колективу Америки «Step Afrika» та турнір з поул-спорту і повітряної акробатики.
Зазначимо, квітують в обласному центрі зараз не лише сакури. Зокрема, піку цвітіння досягли пишні магнолії, око тішать різнобарвні тюльпани на клумбах, розпускається бузок тощо. Весняного натхнення в Ужгороді стане на всіх! Запрошуємо!