Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня отримала напередодні гуманітарну допомогу від Опстерланду та Смалінгерланду – громад у провінції Фрісландія, Нідерланди

Опубліковано: Липень 21, 2024

Це, зокрема, медичне реабілітаційне обладнання, яке вкрай необхідно зараз, – вертикалізатор Easy Stand Evolv, що має більше 50 опцій, крісла колісні, а також витратні матеріали: інфузійні матеріали, трубки, катетери, пластирі, медичні рукавички, затискачі, шприци, бинти, скальпелі, голки, дренажні пристрої тощо.

Привезли допомогу представник муніципалітету Опстерланд Роб Йонкман, його дружина Ескея, представник муніципалітету Смалінгерланд Пітер Ван Дер Зван, а також волонтер Павло Осипенко.

Керівник кластерного закладу Олег Голуб подякував за надану допомогу, члени делегації поспілкувалися із керівництвом лікарні, начальником управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Ярославом Глаголою, обговорили нагальні потреби. Гостей ознайомили також із роботою медичного закладу.

Ужгородська міська рада щиро вдячна благодійникам за допомогу і підтримку