Ужгородська міська рада на період карантинних заходів працює в особливому режимі

Опубліковано: Березень 18, 2020

Із 18 березня доступ до адміністративної будівлі на площі Поштовій, 3 тимчасово обмежено.
Призупинено прийом громадян із особистих питань керівництвом міської ради та керівниками структурних підрозділів. Рекомендуємо подавати звернення засобами телекомунікаційного зв’язку.
Призупинено і роботу громадської приймальні з надання первинної правової допомоги.
Керівники виконавчих органів міської ради здійснюватимуть дистанційне консультування громадян у телефонному та онлайн-режимі, номери телефонів буде оприлюднено.
Про зміни у роботі інформуватимемо додатково.

Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтеся протикарантинних заходів і будьте здорові.
Дякуємо за розуміння.