Ужгородська міська рада нагадує: під час карантину, задля вашої безпеки і протидії поширенню коронавірусу, краще звертатися до посадовців дистанційно

Опубліковано: Травень 27, 2020

Усно звернутися до Ужгородської міської ради можна за номером телефону 42-80-29.

Письмово звернення можна надіслати поштою на адресу: Ужгородська міська рада, пл. Поштова, 3, м. Ужгород, 88000.

Електронним листом – zvernennya@rada-uzhgorod.gov.ua (електронна пошта відділу роботи із зверненнями громадян) або umr@rada-uzhgorod.gov.ua (електронна пошта загального відділу).

Крім того, для подання електронного звернення можна скористатися формою, що розміщена на офіційній сторінці міської ради в розділі «Звернення громадян».

Аналогічно можна подавати запит на публічну інформацію, також для подання запиту в електронному вигляді можна скористатися типовою формою запиту на офіційній сторінці міської ради в розділі «Публічна інформація» . Якщо запит бажаєте подати усно – телефонуйте за номером: 42-80-30.

Звернення юридичних осіб приймаються на електронну скриньку umr@rada-uzhgorod.gov.ua (електронна пошта загального відділу Ужгородської міської ради) або ж поштою на вказану вище адресу.