Ужгородським забудовникам нагадують про заборону виїзду авто з будмайданчиків із забрудненими колесами на дороги

Опубліковано: Грудень 09, 2020

Ужгородська міська рада нагадує: забудовники повинні не допускати виїзд автотранспорту із будівельних майданчиків із забрудненими колесами на дороги. За таке порушення складається протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення і передбачена відповідальність – штраф 340-1360 для громадян, та 850-1700 для суб’єктів підприємницької діяльності.
Саме такий протокол працівники управління муніципальної варти Ужгородської міськради склали напередодні за забруднення перехрестя вулиць Микола Бобяка – Володимирської.