Ужгородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Опубліковано: Березень 14, 2019

- головний спеціаліст бюджетного відділу  департаменту фінансів та бюджетної політики.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України “Про  службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, Бюджетний кодекс України, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України  та Міністерства фінансів України стосовно формування та використання видаткової частини місцевих бюджетів, Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги: вища економічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), вільне володіння державною мовою, знання сучасних  інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, досконале володіння принципами роботи на комп’ютері (у системі Word, Windows).

Документи приймаються протягом 30  днів  із  дня  оголошення,  до 14 квітня 2019 року,  за  адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.209,  тел. 61-45-56.